POGOTOWIE SERWISOWE: 602 391 491 lub 784 564 371
INFOLINIA: 801 000 431
absjet.pl  › Oferta HiRes  › Drukarki HiRes  › Anser
Anser
Drukarki wysokiej rozdzielczości Anser to jeden z najbardziej innowacyjnych systemów znakowania w swojej klasie, oparty na wypróbowanej i niezawodnej technologii nadruku Hewlett Packard TIJ (Thermal Ink Jet). Na powierzchniach chłonnych i trudno chłonnych możliwe jest drukowanie najbardziej zaawansowanych grafik, kodów kreskowych i tekstów w rozdzielczości do 600dpi. Urządzenie jest praktycznie bezobsługowe. Brak jakichkolwiek części ruchomych i zużywalnych sprowadził poziom awaryjności do minimum, nieosiągalnego dla innych drukarek. Dodatkowo system nie wymaga przeglądów, wymiany filtrów oraz stosowania rozpuszczalników sprawiając, że koszty eksploatacji są bezkonkurencyjne.

Drukarki te służą zarówno do znakowania pojedynczych produktów (jako drukarki małych znaków), jak również do drukowania na opakowaniach zbiorczych jako drukarki wysokiej rozdzielczości np. do kodów kreskowych lub druku całych etykiet.

Specjalistyczne oprogramowanie PC pozwala w prosty sposób tworzyć, przechowywać i uploadować projekty wydruków do drukarki. Możliwość wpięcia sprzętu do sieci LAN daje nam nieograniczone możliwości rozwijania infrastruktury.


najnowsza technologia w druku przemysłowym, japońskie drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki KGK-JET najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, ikonmac, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar
produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol
strona główna     mapa strony     dodaj do ulubionych     kontakt     google+     do góry

© 2002-2023 absjet.pl All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone

polityka plików cookies

Projekt i wykonanie Projektowanie stron www MSprojekt Limanowa

OrangeSolvent.pl     IkonMac.pl     KGKjet.pl     Sklep.absjet.pl     OchronaSkory.pl     DrukPrzemyslowy.pl