POGOTOWIE SERWISOWE: 602 391 491 lub 784 564 371
INFOLINIA: 801 000 431
absjet.pl  › POZOSTAŁE PRODUKTY  › Zmywacz BEZZAPACHOWY Solvent Classic
Zmywacz BEZZAPACHOWY Solvent Classic

Symbol ABS-Jet Service Opakowanie jednostkowe
Bezzapachowy Solvent CC-Natur-ABS butelka 1,0 l.
kanister 5,0 l.
kanister 30 l.
spray 0,400 l.

 

Jest to unikalny, bezpieczny środek czyszczący oraz odtłuszczający, usuwający kleje i etykiety, zastępujący w wielu przypadkach rozpuszczalniki na bazie chloru i parafiny. 

Produkowany na bazie naturalnego olejku, pomarańczowego i związków typu „white spirit” przystosowany do użytku w przemyśle i bezpieczny w użyciu.

Orange Solvent jest dedykowany do usuwania klejów termotopliwych oraz do konserwacji maszyn etykietujących,  systemów podawania etykiety, usuwania nagarów klejowych z dysz dozujących. z powodzeniem jest wykorzystywany do mycia i konserwacji urządzeń drukujących, zarówno przemysłowych jak i użytku biurowego.

Orange Solvent usuwa także plamy spowodowane olejem mineralnym oraz innymi związkami organicznymi na twardych powierzchniach, takie jak smoła, smar, węgiel, oraz bitum. Usuwa też woski, kleje, tusze na bazie oleju oraz świeże powłoki lakiernicze. Jest pomocny w odtłuszczaniu przed spawaniem oraz w usuwaniu zanieczyszczeń z asfaltu, kreozotu, gumy do żucia, uszczelnień silikonowych oraz samoprzylepnych taśm zabezpieczających.

Ma zastosowanie w warsztatach mechanicznych jako środek usuwający wszelkiego rodzaju zabrudzenia i nagary, zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed korozją.

Nie powoduje uszkodzenia większości powierzchni. Jest bezpieczny dla metali, plastików, kompozytów, materiałów ceramicznych, akryli, betonu, cegły, kamienia, szkła, drewna, żywic utwardzonych. Dłuższy wpływ solventu może spowodować uszkodzenie oringów (pierścieni samouszczelniających) lub uszczelek gumowych.

Nie jest szkodliwy dla przewodów elektrycznych, płyt komputerów oraz silników spalinowych i elektrycznych. Przy stosowaniu należy jednak założyć rękawice lateksowe-gumowe,  wskazane jest też wstępne sprawdzenie działania na powierzchni niewidocznej.

Orange Solvent nie miesza się z wodą – gdy pozostałości tłuszczu zmywane są do zbiorników separatora lub interceptera, nie tworzą się emulsje.

Może być używany w każdym zwykłym systemie czyszczącym – mycie ręczne, w czyszczarkach ultradźwiękowych,  zbiornikach zanurzeniowych lub w czyszczarkach maszynowych, (np. myjki pneumatyczne typu ECODORA, RAASM).

Środka należy używać w temperaturze pokojowej, podgrzanie go nie powoduje żadnych dodatkowych korzyści eksploatacyjnych. Wysychanie środka można przyspieszyć za pomocą wydmuchania sprężonym powietrzem.  Nie powinien być używany w obecności otwartego płomienia.

Na płaskich powierzchniach, takich jak podłogi – jego wydajność wynosi ok. 20 m2 z 1 litra. Chronić przed dziećmi! Nie połykać! Może się odbarwiać pod wpływem promieni słonecznych.

Środek wyłącznie do zastosowania w przemyśle - nie stosować w medycynie.

 
 

Pobierz katalog 

 

MOŻLIWOŚĆ DOSTAW w/w PRODUKTU w WERSJI O KOLORZE POMARAŃCZOWYM Z NATURALNYM AROMATEM POMARAŃCZY
"Orange Solvent CC-Natur/Orange-ABS"Preparat myjący i odtłuszczający ORANGE SOLVENT

Sprawdzone rozwiązanie dla przemysłu!
 
 
najnowsza technologia w druku przemysłowym, japońskie drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki KGK-JET najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, ikonmac, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar
produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol
strona główna     mapa strony     dodaj do ulubionych     kontakt     google+     do góry

© 2002-2024 absjet.pl All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone

polityka plików cookies

Projekt i wykonanie Projektowanie stron www MSprojekt Limanowa

OrangeSolvent.pl     IkonMac.pl     KGKjet.pl     Sklep.absjet.pl     OchronaSkory.pl     DrukPrzemyslowy.pl