POGOTOWIE SERWISOWE: 602 391 491 lub 784 564 371
INFOLINIA: 801 000 431
absjet.pl  › DRUKARKI PRZEMYSŁOWE  › Drukarka przemysłowa KGK JET PCcoder CCS-R  › więcej informacji
więcej informacji

Przemysłowa drukarka atramentowa małych znaków CIJ


OBUDOWA ZE STALI NIERDZEWNEJ
Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, co eliminuje zagrożenie przy użytkowaniu w warunkach, gdzie stosowana jest woda lub panuje wysoka wilgotność.

MOŻLIWOŚĆ UŻYWANIA DRUKARKI W SZERSZYM ZAKRESIE WARUNKÓW ŚRODOWISKOWYCH
Dzięki podgrzewanej głowicy drukującej, urządzenie może działać w temperaturze pomiędzy 0 a 40 oC. Podczas używania nie trzeba martwić się o otoczenie z dużą ilością pyłu. Nadmuch na głowice realizowany jest poprzez wbudowaną pompę tłoczącą oczyszczone powietrze.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
Przy projektowaniu klawiatury pod uwagę wzięto najwyższą funkcjonalność co umożliwia łatwe wprowadzanie danych oraz możliwość swobodnego korygowania parametrów druku.
Obraz wydruku, parametry oraz wszelkie inne dane wyświetlane są w bardzo prostej i czytelnej formie na ekranie, co znacznie ułatwia edycje wiadomości oraz codzienne użytkowanie drukarki

NOWOCZESNA KOMPAKTOWA GŁOWICA DRUKUJĄCA 
Zaprojektowano głowice o kompaktowych rozmiarach, dzięki czemu możliwe stało się drukowanie na produktach o różnych kształtach. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania głowicy w niewielkich przestrzeniach.
Mechanizm zamykania dyszy jest unikalnym rozwiązaniem dzięki któremu konserwacja przy uruchamianiu/wyłączaniu jest zbędna, a użycie rozpuszczalnika jest znacznie zmniejszone.


Folder oraz pełna specyfikacja techniczna drukarki KGKjet PCCoder CCS-R - pobierz  
 


KGKJet PCcoder CCS-R

 zobacz więcej zdjęć
 
 
najnowsza technologia w druku przemysłowym, japońskie drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki KGK-JET najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, ikonmac, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar
produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol
strona główna     mapa strony     dodaj do ulubionych     kontakt     google+     do góry

© 2002-2024 absjet.pl All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone

polityka plików cookies

Projekt i wykonanie Projektowanie stron www MSprojekt Limanowa

OrangeSolvent.pl     IkonMac.pl     KGKjet.pl     Sklep.absjet.pl     OchronaSkory.pl     DrukPrzemyslowy.pl