POGOTOWIE SERWISOWE: 602 391 491 lub 784 564 371
INFOLINIA: 801 000 431
...jesteśmy partnerem dla Ciebie
absjet.pl  › NASZA FIRMA  › Nota prawna
Nota prawna
  • ABS-JET Service działa zgodnie ze wszystkimi postanowieniami zawartymi w Ustawie z 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883).
  • Wszelkie dane i materiały gromadzone przez nas o naszych Klientach lub dostarczane przez nich samych, konieczne do świadczenia usług na najwyższym poziomie, nie są udostępniane ani przekazywane osobom trzecim.
  • Użyte na stronie www.absjet.pl znaki towarowe, symbole i nazwy materiałów, jak i nazwy marki zostały zastosowane TYLKO i WYŁĄCZNIE w celach porównawczych i są własnością ich Właścicieli.
  • Firma ABS-JET Service nie ma nic wspólnego z Producentem/Właścicielem marek użytych w celach porównawczych na stronie www.absjet.pl, nie rości sobie żadnych praw do tych marek oraz nie pakuje produktów i nie prowadzi działalności marketingowej na zasadach identycznych jak Producent/Właściciel.
  • Oferowane przez nas produkty nie są oryginałami.
  • O wszelkich zmianach w ABS-JET Service, które mogą nastąpić z powodu zmian w polskim prawie, będziemy Państwa informować na naszej stronie www.absjet.pl.
  • Logo oraz nazwa ABS-JET Service są prawnie zastrzeżonym i zarejestrowanym znakiem firmy i wykorzystywanie go bez wiedzy i zgody ABS-JET Service jest zabronione.
  • Treści zawarte na stronie www.absjet.pl są własnością firmy ABS-JET Service, wykorzystywanie i udostępnienie ich bez zgody ABS-JET Service jest zabronione.
  • Oferta asortymentowa zawarta na stronie www.absjet.pl nie stanowi oferty cenowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń względem firmy ABS-JET Service.

najnowsza technologia w druku przemysłowym, japońskie drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki KGK-JET najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, ikonmac, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar najtańsze drukarki przemysłowe na rynku Polskim, drukarki z własna pompą, polecamy, minijet, drukarki solventowe z głowicą xaar
produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol produkty bhp, ochrona skóry, kremy, kosmetyki dla pracowników, pasty czyszczące, stoko skin care, americol
strona główna     mapa strony     dodaj do ulubionych     kontakt     google+     do góry

© 2002-2018 absjet.pl All rights reserved - Wszelkie prawa zastrzeżone

polityka plików cookies

Projekt i wykonanie Projektowanie stron www MSprojekt Limanowa

OrangeSolvent.pl     IkonMac.pl     KGKjet.pl     Sklep.absjet.pl     OchronaSkory.pl     ProduktyBhp.pl     DrukPrzemyslowy.pl